Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витримує вагу близько 15 кг. Посилена підкладка для кондитерських виробів, висотою 3 см. Діаметр - 25 см.
Двосторонній друк кольору -з одного боку золота, з іншого боку - серебро..По торця - стрічка "Камені фіолетові"
Термін реалізації не обмежений.
Підкладка відвантажується за передоплатою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Підкладка для тортів |
| Матеріал | Картон |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 75 ₴
- Спосіб упаковки: Стретч плівка




